AAA AUTO (Tábor - Klokoty)

Vyberte si spolehlivé auto z našeho autobazaru AAA

Největší výběr ojetých vozů. 7963 kvalitních aut na prodej. Navštivte jednu z našich 21 poboček.

  • Kpt. Jaroše 358
  • Tábor - Klokoty
  • 390 03
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Výkup a prodej vozů s precizně prověřenou historií

Náš autobazar AAA AUTO působí na tuzemském trhu už od roku 1992 a za tu dobu jsme realizovali odkupy a prodeje více než 1 750 000 ojetých aut. Soustředíme se na důkladné prověřování 107 mechanických parametrů vozidel. Díky tomu můžeme našim zákazníků nabízet Carlife® garanci na mechanický stav vozu, 24měsíční komplexní pojistku kryjící většinu elektrických a mechanických závad. Máte zájem o neopotřebovaná auta s bezpečným a komfortním provozem? Naší specializací je výkup a prodej zánovních vozů s málo najetými kilometry a po jednom až dvou majitelích.

V autobazaru AAA AUTO je už několik let samozřejmostí kontrola najetých kilometrů na tachometru důkladným prověřením historie vozu. I díky tomu jsme jako první a zatím jediný autobazar v ČR obdrželi certifikaci ISO 9001 a 14001. Dáváte při rozhodování o koupi auta váhu záruce profesionality služeb? Máte ji mít. Na každé prodané auto poskytujeme doživotní přenosnou záruku legálního původu s garancí vrácení peněz ve 100% výši a poprodejní služby. Mezi ně patří asistence, využití autorizovaných servisů nebo prodej povinné a bezpečnostní výbavy.

Zaměřujete se na výběr v konkrétním segmentu spolehlivých značek automobilů? Lákají vás ojeté vozy Škoda? V našich pobočkách  a on-line nabídce na vás čeká na 2 400 škodovek, od úsporných Fabií až po elegantní SUV Yeti. Dáváte přednost silným motorům či užitkovosti? Pak pro vás máme ojeté vozy Ford s příznivými cenami.

Autobazar AAA AUTO nabízí financování a pojištění aut na míru

Potřebujete rychle auto a nemůžete dát dohromady příslušnou hotovost? Spolehněte se na naše finanční služby. Jsou transparentní a jednoduché. Pojištění a financování vozů s námi vám přinese klid a jistotu. Díky spolupráci s významnými partnery připravujeme bezpečné úvěry s nulovou akontací a volitelnou výší splátek či bezúročné půjčky. Zajistíme i financování vozu přímo od majitele nebo z jiného autobazaru. Možný je i zpětný úvěr nebo úvěr s garantovanou odkupní cenou pro zánovní vozy.

Naši pojistní specialisté vám nabídnou i kombinaci vhodných pojištění, která si můžete zahrnout do leasingových či úvěrových splátek. Vyřízení povinného ručení či havarijního pojištění trvá pár minut a vy odjedete novým vozem i se zelenou kartou.

Výkupní a kontrolní systém naší společnosti je na takové úrovni, že při prodeji vozů poskytujeme zákazníkům sedmidenní možnost výměny už zakoupeného vozu za nový bez udání důvodu. Vztahuje se na všechna vozidla s cenou nad 100 000 Kč, která od koupě nenajela více než 100 km.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.